Badanie wzroku Bydgoszcz

Strona główna / Badanie wzroku / Badanie wzroku Bydgoszcz

Umówienie na badanie

Na wizytę w salonach Lynx Optique Bydgoszcz (Centrum Handlowe Focus i Zielone Arkady) można zapisać się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub za pośrednictwem Medistore. Koszt takiego badania to 159zł, jednak przy zakupie pełnej pary okularów korekcyjnych (oprawki i 2 szkła korekcyjne- soczewki) możemy zaproponować badanie w wyjątkowej cenie 1zł. W naszych salonach realizujemy również badania przesiewowe dzieci.

Gdzie wykonać badanie?

Lynx Optique Bydgoszcz to sieć profesjonalnych salonów optycznych oferujących usługę badania wzroku u dzieci i osób dorosłych. W naszych salonach optycznych pracują wyłącznie kwalifikowani optometryści, którzy przy pomocy innowacyjnego sprzętu przeprowadzają szybkie, precyzyjne i wygodne dla pacjenta badanie. Visioffice, urządzenie, które znajduje się w każdym salonie, pozwala na uzyskanie pomiaru oka w technologii 3D, a tym samym dokładną diagnozę wady. Realizujemy badania wzroku w celu doboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych.

Umów wizytę telefonicznie lub online przez platformę Medistore

Umów telefonicznie
Umów online
CH Focus
Zielone Arkady

Co obejmuje badanie?

Badanie wzroku obejmuje 30-minutową wizytę u optometrysty, która składa się z wywiadu medycznego oraz samego badania. Badanie rozpoczyna się komputerowym sprawdzeniem wzroku przy użyciu autorefraktometru, następnie optometrysta przechodzi do szczegółowego badania widzenia i akomodacji przy użyciu foroptera. Wyniki tego badania są szczegółowo omawiane z pacjentem aby zakomunikować niezbędną korekcję i potrzeby wzroku osoby badanej.