Badanie wzroku Wrocław

Strona główna / Badanie wzroku / Badanie wzroku Wrocław

Umówienie na badanie

Na wizytę można umówić się telefonicznie, online lub bezpośrednio w salonie. Przy zakupie trzech opakowań soczewek kontaktowych lub pełnej pary okularów korekcyjnych (oprawki + 2 soczewki), koszt takiego badania to zaledwie 1zł (cena standardowa to 159zł).

Gdzie wykonać badanie?

Lynx Optique Bydgoszcz to sieć profesjonalnych salonów optycznych oferujących usługę badania wzroku u dzieci i osób dorosłych. W naszych butikach pracują wyłącznie kwalifikowani optometryści, którzy przy pomocy innowacyjnego sprzętu przeprowadzają szybkie, precyzyjne i wygodne dla pacjenta badanie. Visioffice, urządzenie, które znajduje się w każdym salonie, pozwala na uzyskanie pomiaru oka w technologii 3D, a tym samym dokładną diagnozę wady. Realizujemy badania wzroku w celu doboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych.

Umów wizytę telefonicznie lub online przez platformę Medistore

Umów telefonicznie
Umów online
CH Korona
CH Wroclavia

Co obejmuje badanie?

W salonach optycznych Lynx Optique we Wrocławiu badania wzroku realizowane są przez certyfikowanych optometrystów, z użyciem nowoczesnych urządzeń optometrycznych – autorefraktometru, foroptera oraz Visioffice. Sprzęt ten pozwala na szybkie, precyzyjne i komfortowe badanie, z pomiarem oka w technologii 3D, co daje pewność dobrania idealnej korekcji. Wizyta w butikach Lynx Optique to z pewnością gwarancja najlepszych akcesoriów światowych marek, wysokiej jakości obsługi i profesjonalnego badania wzroku.