Julbo

Julbo to francuska rodzinna marka istniejąca od 1888 roku, której celem od początku istnienia było podążanie za nowymi technologiami i innowacyjność.  Produkty marki są niesamowicie wytrzymałe i zaprojektowane z myślą o konkretnym zastosowaniu przyszłego użytkownika.

Dlatego też marka Julbo została ekspertem w dziedzinie okularów optycznych i przeciwsłonecznych, proponując kolekcje idealnie dostosowane do wrażliwych oczu dzieci i małych dziecięcych nosków. Dodatkowo szkła przeciwsłoneczne dla dzieci Julbo odpowiadają wszystkim normom europejskim.

Nowości od Julbo teraz dostępne również online!

Poniżej wybrane modele oprawek, całość oferty dostępna w salonach. Zapraszamy!

Bestsellery

LOOP L J5111232
Kup online
LOOP M J5332332
LOOP M J5332318
Kup online
LOOP S J5322319
Kup online
LOOP S J5322336
Kup online
CRUISER J5221114
Kup online
CRUISER J5221120
Kup online
BOOMERANG J5241132
Kup online
BOOMERANG J5241119
Kup online
ROOKIE 2 J5451112
Kup online
ROOKIE 2 J5451118
Kup online
FRISBEE J5231137
Kup online
FRISBEE J5231119
Kup online
FLASH J5391112
Kup online
FLASH J5391113
Kup online
IDOL J5431120
LIZZY J5251122
LIZZY J5251118
TURN J4651136
TURN J4651121
BLOOM_JOP13243816
blossom_jop13354019
brooklyn_JOP13625022
liberty_JOP13634812
lily_j4901111
lily_j4901212
Kup online
loop_j4851217
loop_j4851219
luky_j4911116
montfort_jop13425023
player_l_j4631122
puzzle_j4861113
romy_j5081118
stirling_JOP13474912
stirling_JOP13474914
waken_jop13254312