fbpx
Sklep Shop
BagSklep

Profesjonalne badanie wzroku jest bardzo ważne dla jakości widzenia w nowych okularach.
Cały proces wykonania okularów jest przeprowadzany przez Lynx Optique od początku do końca: od badania, poprzez dobór opraw oraz odpowiednich soczewek, montaż oraz serwis posprzedażowy.
Profesjonaliści, pracujący w gabinetach Lynx Optique to dyplomowani specjaliści, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem codzienne pomagają wielu pacjentom. Wierzymy, że to właśnie nasza wiedza ekspercka pozwala naszym klientom cieszyć się świetnym i komfortowym widzeniem w pięknych i wygodnych okularach. Dlatego nasi eksperci cały czas podnoszą swoje kompetencje na szkoleniach, konferencjach i sympozjach.

Wizyta u specjalistów Lynx Optique to gwarancja najlepszego badania!

W Lynx Optique wiemy, że najlepsze okulary to zarówno:

  • Dobrze zbadany wzrok i odpowiednie moce soczewek okularowych,
  • Piękna, dobrze dobrana oprawa okularowa,
  • Właściwy wybór rodzaju soczewek okularowych oraz dodatków,
  • Dobrze wykonane pomiary oraz zamontowanie soczewek w okularach.

Właśnie dlatego w salonach Lynx Optique znajdą Państwo Ekspertów w dziedzinie:

  • Profesjonalnego badania wzroku, uwzględniającego potrzeby wzrokowe pacjenta oraz jego aktywności wzrokowe,
  • Doboru opraw okularowych, pod kątem kształtu, rozmiaru, koloru, fizjologii klienta oraz zapisanej korekcji,
    Wyboru soczewek okularowych, dostosowanych do wymagań klienta dotyczących zarówno potrzeb wzrokowych jak i estetyki okularów,
  • Mierzenia parametrów potrzebnych do zamontowania soczewek w oprawie, tak aby klienci mogli w pełni korzystać z funkcji zakupionych okularów.

Nasi doradcy są w stanie dobrać najlepszy produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Każdy z nas ma inne nawyki i potrzebuje innego rozwiązania, adekwatnego do wykonywanych obowiązków, wykonywanego zawodu czy uprawianego hobby i spędzania wolnego czasu. Nasi doświadczeni doradcy poradzą jakie rozwiązanie jest najlepsze właśnie dla Ciebie.