Nazwa Vogue większości z nas najbardziej kojarzy się z nazwą popularnego czasopisma modowego, które prezentuje najnowsze trendy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Vogue to również druga na świecie najlepiej sprzedająca się marka okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Co ma wspólnego Vogue z Vogue i dlaczego okulary tej marki są tak popularne? Sprawdźcie poniżej.

Dwa razy Vogue

Czasopismo modowe Vogue już od ponad 100 lat wskazuje na najnowsze trendy w modzie. Jest obecne w 20 krajach, gdzie pokazuje kobietom, na jakie ubrania, buty i dodatki powinny postawić, aby zawsze wyglądać modnie i stylowo. Jednak to nie wszystko. Vogue to również nazwa marki okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Marka Vogue Eyewear, oferująca okulary, została stworzona w roku 1973 we Florencji. Jej założycielem jest Paolo Seminara, włoski projektant, nazywany z powodu stworzonej przez siebie firmy – Mr Vogue. Nazwa marki pochodzi właśnie od amerykańskiego magazynu modowego i podobnie, jak czasopismo, cechują ją innowacyjność, autentyczność i oryginalność. Dzięki właśnie tym atrybutom, okulary Vogue są idealnym dodatkiem do każdej stylizacji.

Przez wiele lat marka Vogue oferowała wyłącznie okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne dla kobiet. Jednak niedawno, firma postanowiła wzbogacić swoje portfolio również o kolekcję dla mężczyzn. Oferta marki jest na tyle bogata, że każda kobieta i każdy mężczyzna, znajdzie w niej idealnie dopasowane do siebie okulary, pomagające w stworzeniu modnego, stylowego looku, zgodnego z najnowszymi trendami.

To, co wyróżnia okulary Vogue, to bogactwo kształtów i kolorów. Oprawki dostępne są w różnych formach, począwszy od tych klasycznych, przez niezwykle kobiece „kocie oczy”, po nowoczesne „muchy”. Do tego dochodzą unikatowy design, stylowe detale, a przede wszystkim precyzja i wysoka jakość wykonania. To wszystko sprawa, że każdy okularnik w kolekcjach marki Vogue znajdzie coś dla siebie – oprawki, które idealnie uzupełnią codzienny, niepowtarzalny styl.

Vogue – nowoczesna firma z historią

Produkty oferowane przez markę Vogue są nowoczesne i zawsze podążają za najnowszymi trendami. Jest to również firma z historią, więc w jej ofercie można znaleźć klasyczne, wręcz ponadczasowe oprawki. Każdy posiadacz okularów Vogue będzie wyróżniał się klasą, elegancją i niezwykłym stylem.

Nowe kolekcje oprawek Vogue zawsze nawiązują do najbardziej popularnych w danym sezonie kolorów oraz wzorów. Wszystkie działania marki są dążeniem do tego, aby Vogue stał się wręcz dyktatorem najnowocześniejszych trenów w modzie w dziedzinie okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Najnowszą twarzą marki Vogue jest Millie Bobby Brown, brytyjska aktorka i modelka. Millie Bobby Brown znana jest głównie z produkcji serialowych takich, jak „Stranger Things”, „Chirurdzy”, czy „Agenci NCIS”. Jej kariera natomiast rozpoczęła się w roku 2013 rolą Alicji w serialu „Once Upon a Time in Wonderland”. W kampanii reklamującej najnowszą linię okularów Vogue, aktorka zachęca wszystkie kobiety do ogromnej wiary w siebie, a także do prezentowania światu kim są one naprawdę. Główna zasada Millie Bobby Brown to Love yourself – kochaj siebie. Poza tym, że Millie jest twarzą marki Vogue, jest ona również autorką specjalnej kolekcji zaproponowanej przez tę firmę. Znajdziemy w niej niezwykle modne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, skierowane do nowoczesnych kobiet o wyrazistym stylu oraz zróżnicowanych osobowościach. Kolekcja Millie Bobby Brown to z pewnością ogromna mieszanka nastrojów, odzwierciedlona w kształtach, kolorach i fasonach okularów.

Każdego, kto chce podążać za najnowszymi trenami, zapraszamy do naszych salonów optycznych Lynx. Specjaliści pracujący w naszych placówkach z pewnością pomogą w doborze najodpowiedniejszych oprawek marki Vogue.