Sklep Shop
BagSklep

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa Lynx Optique to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które każdemu – bez względu na płeć i wiek – sprawi wiele radości! Podaruj bliskiej osobie niepowtarzalne doświadczenie. Zadbaj nie tylko o jej wzrok i zdrowie, ale też o jej wygląd.

sprawdź

MediClub w Lynx Optique!

Dołącz do programu lojalnościowego MediClub i skorzystaj ze stałej zniżki -15% na kompletną parę okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Sprawdź jakie jeszcze korzyści zyskasz z MediClub i zarejestruj się bezpłatnie!

sprawdź

Okulary na kredyt 0%

Wiemy, że dobre widzenie to inwestycja. Rozumiemy też chęć posiadania wymarzonej oprawki. W Lynx Optique umożliwiamy Państwu zakup okularów w wygodnym systemie ratalnym w 4, 10 a nawet w 20 ratach bez dodatkowych kosztów. RRSO 0%

sprawdź

Oferta Tandem

Oferta obowiązuje przy zakupie kompletnych okularów optycznych (oprawka + 2 soczewki korekcyjne). Druga para oprawek za 1 zł do wyboru spośród opraw optycznych zaproponowanych przez salon. Sprawdź szczegóły!

sprawdź

Rodzinny pakiet badania wzroku za 1 zł!

Pakiet obejmuje badanie wzroku w celu doboru okularów korekcyjnych za 1 zł oraz badanie na dopasowanie soczewek kontaktowych za 1zł. Oferta ważna przy zakupie kompletnej pary okularów (oprawka + 2 soczewki).

sprawdź

Bezpłatne badanie wzroku dla dzieci!

Badanie pozwala ocenić ostrość wzroku dziecka i zdiagnozować inne aspekty widzenia takie jak: widzenie barw, konwergencja, akomodacja, widzenie obuoczne, streopsja i koordynacja wzrokowo ruchowa.

sprawdź