Optometrysta Bydgoszcz

Strona główna / Nasi optometryści / Optometrysta Bydgoszcz

Kim jest optometrysta?

Optometrysta, obok okulisty, to specjalista zajmujący się diagnozowaniem wad wzroku oraz doborem odpowiedniej korekcji, czyli okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych. W odróżnieniu od okulisty, optometrysta nie specjalizuje się w leczeniu chorób oczu.

Gdzie w Bydgoszczy przyjmuje optometrysta?

Naszym głównym celem w salonach optycznych Lynx Optique jest zaproponowanie klientom kompleksowej usługi najwyższej jakości, obejmującej szeroką gamę okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych oraz profesjonalnego badania wzorku. W salonach optycznych zlokalizowanych w Bydgoszczy oferujemy usługę wykwalifikowanych optometrystów, którzy z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń przeprowadzą badanie wzroku umożliwiające dobór idealnej korekcji. Do badania wykorzystujemy Visioffice, nowoczesny sprzęt optometryczny pozwalający na wykonanie pomiaru oka w technologii 3D. Badanie wzroku w Lynx Optique to możliwość dobrania najlepszej, indywidualnie dobranej korekcji wady wzroku za 149zł lub w promocyjnej cenie 1zł (przy zakupie 3 op. soczewek kontaktowych lub pełnej pary okularów korekcyjnych).

Jak umówić badanie wzroku u optometrysty w Bydgoszczy?

Lynx Optique w Bydgoszczy to sieć dwóch salonów optycznych, dostępnych w centrach handlowych Focus i Zielone Arkady. Do każdego z tych salonów optycznych można udać się w celu zbadania wzroku, po wcześniejszym umówieniu wizyty drogą telefoniczną lub online.

Na wizytę można umówić się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub online przez platformę Medistore.

Umów telefonicznie
Umów online
CH Focus
CH Zielone Arkady