Optometrysta Kraków

Strona główna / Nasi optometryści / Optometrysta Kraków

Kim jest optometrysta?

Jest to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem wad wzroku, a także doborem najlepszej korekcji w postaci okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

Gdzie w Krakowie przyjmuje optometrysta?

Głównym celem działalności salonów optycznych Lynx Optique jest oferowanie klientom kompleksowej usługi najwyższej jakości. W związku z tym, poza szeroką gamą okularów przeciwsłonecznych, oprawek optycznych oraz soczewek kontaktowych, zapewniamy usługę optometrysty i profesjonalnego badania wzroku. Badania optometryczne w naszych salonach przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, z wykorzystaniem najnowocześniejszego urządzenia Visioffice. Sprzęt ten pozwala na wykonanie pomiaru oka w technologii 3D, z określeniem unikalnego parametru jakim jest środek obrotu gałki ocznej.

Lynx Optique Kraków (centra handlowe: Krokus, Bronowice, Bonarka) to sieć trzech stacjonarnych salonów optycznych, w których dajemy możliwość skorzystania z kompleksowej usługi zakupu okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych, wraz z badaniem optometrycznym pozwalającym na dobranie idealnej, indywidualnie dopasowanej korekcji wady wzroku.

Jak umówić badanie wzroku u optometrysty w Krakowie?

Na wizytę u naszego optometrysty można umówić się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub online przez platformę Medistore.

Umów telefonicznie
Umów online
Bonarka City Center
Galeria Bronowice