Optometrysta Rumia

Strona główna / Nasi optometryści / Optometrysta Rumia

Kim jest optometrysta?

Okulista i optometrysta to specjaliści od naszych oczu. O ile okulista skupia się na leczeniu chorób, optometrysta odpowiedzialny jest za diagnozowanie wad wzroku oraz dobór odpowiedniej korekcji.

Gdzie w Rumii przyjmuje optometrysta?

W sieci salonów optycznych Lynx Optique, poza szeroką gamą okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych, oferujemy również profesjonalne usługi optometrysty. W naszych butikach przeprowadzamy badania wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych. Badania wykonywane są przez kwalifikowanych optometrystów, przy używaniu nowoczesnego urządzenia Visioffice. Sprzęt ten pozwala na przeprowadzenie szybkiego, precyzyjnego oraz komfortowego badania, z możliwością określenia unikalnego parametru, jakim jest środek obrotu gałki ocznej. To właśnie dzięki temu okulary i soczewki zakupione w Lynx Optique są idealnie dopasowane do każdej wady wzroku.

Jak umówić badanie wzroku u optometrysty w Rumii?

Lynx Optique Rumia to salon optyczny zlokalizowany w centrum handlowym Port Rumia Auchan. Oferujemy w nim usługę badania wzroku przez optometrystę, której koszt to zaledwie 1 zł. Wystarczy zakupić u nas kompletną parę okularów korekcyjnych (oprawki + 2 soczewki) lub trzy opakowania soczewek kontaktowych, aby móc cieszyć się tą promocyjną ceną badania.

Na wizytę można umówić się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub online przez platformę Medistore.

Umów telefonicznie
Umów online
Port Rumia Auchan