Optometrysta Warszawa

Strona główna / Nasi optometryści / Optometrysta Warszawa

Kim jest optometrysta?

Optometrysta to specjalista zajmujący się badaniem oczu pod kątem diagnozowania wad wzroku oraz dobrem odpowiedniej korekcji. Na podstawie
przeprowadzonych badań, optometrysta dopasowuje okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe.

Gdzie w Warszawie przyjmuje optometrysta?

Sieć salonów optycznych Lynx Optique to nie tylko szeroka gama okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych, ale również profesjonalne usługi optometrysty. Nasz profesjonalny zespół specjalistów pomoże w doborze najodpowiedniejszych szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych, przy użyciu nowoczesnego sprzętu Visioffice. Jest to innowacyjne urządzenie pozwalające na wykonanie dynamicznego pomiaru oka w technologii 3D. Takie badanie nie tylko jest szybkie, łatwe i komfortowe dla pacjenta, ale również daje możliwość sprawdzenia unikalnego parametru, jakim jest środek obrotu gałki ocznej. Dzięki temu korekcja okularów lub soczewek jest idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta Lynx Optique.

Jak umówić badanie wzroku u optometrysty w Warszawie?

W salonach Lynx Optique Warszawa oferujemy badania wzroku w celu dobrania okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych, przeprowadzane przez doświadczonych, certyfikowanych optometrystów.

Na wizytę można umówić się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub online przez platformę Medistore.

Umów telefonicznie
Umów online
Westfield Arkadia
Galeria Mokotów
Galeria Północna
Galeria Wileńska
KEN Center E. Leclerc
Galeria Łomianki
Auchan Modlińska – Outlet
Auchan Piaseczno
Centrum Janki
M1 Marki
Atrium Promenada