Optometrysta Wrocław

Strona główna / Nasi optometryści / Optometrysta Wrocław

Kim jest optometrysta?

Optometrysta to specjalista praktykujący w zakresie optometrii, zajmujący się przede wszystkim doborem najlepszej korekcji wzroku, po wcześniejszym zdiagnozowaniu występujących wad (krótkowzroczność, astygmatyzm, dalekowzroczność, prezbiopia).

Gdzie we Wrocławiu przyjmuje optometrysta?

W salonach optycznych Lynx Optique Wrocław, zlokalizowanych w centrach handlowych Korona i Wroclavia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. W związku z tym oferujemy nie tylko szeroką gamę oprawek optycznych i soczewek kontaktowych, ale również usługę profesjonalnego badania wzroku. W salonach dostępny jest certyfikowany optometrysta, który korzystając z nowoczesnego sprzętu optycznego Visioffice przeprowadzi precyzyjne badanie. Urządzenie Visioffice pozwala na pomiar oka w technologii 3D, z określeniem unikalnego parametru, jakim jest środek obrotu gałki ocznej. To dzięki temu dobrana przez nas korekcja jest indywidualnie dopasowana do potrzeb każdej osoby.

Jak umówić badanie wzroku u optometrysty we Wrocławiu?

Badania wzroku przeprowadzone w Lynx Optique są szybkie, łatwe, dokładne i komfortowe dla pacjenta. Dobór soczewek kontaktowych odbywa się na dwóch wizytach (włącznie z instruktażem zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek).

Na wizytę można umówić się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub online przez platformę Medistore.

Umów telefonicznie
Umów online
CH Korona
CH Wroclavia