Salony optyczne

Strona główna / Optyk

Salony optyczne Lynx Optique

Lynx Optique to sieć profesjonalnych salonów optycznych, stacjonarnych oraz sklep internetowy, które oferują szeroką gamę okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych najlepszych światowych marek. W naszym asortymencie znajdują się okulary marek takich, jak: Tom Ford, Chanel, Bvlgari, Chloe, Saint Laurent, Miu Miu, Lindberg, Alain Mikli, Porsche Design, Persol, Prada, Versace, Dolce&Gabbana, Polo Ralph Lauren, Emporio Armani, Ray-Ban, Oakley, Vogue Eyewear i inne. W każdym salonie dostępne są trzy kolekcje okularów: damskie, męskie i dziecięce. W ofercie Lynx Optique znajdują się również soczewki kontaktowe marek Diament i ACUVUE® a także akcesoria: etui na okulary, płyny do soczewek oraz krople do oczu.

Badanie wzroku w salonie optycznym

W Lynx Optique zawsze podążamy za rozwojem technologicznym oferując klientom najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania. W naszych salonach do przeprowadzania badań wzroku wykorzystujemy innowacyjną aparaturę do wykonywania pomiarów optometrycznych, która pozwala nam na pełną personalizację szkieł korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.
Wizyta w naszym salonie to nie tylko możliwość zakupu okularów, ale również profesjonalne badania wzroku oraz dobór szkieł korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

Kto przeprowadza badanie wzroku?

W salonach Lynx Optique badania wzroku w celu doboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych przeprowadzane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych optometrystów. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami, którzy ukończyli odpowiednie kierunki studiów i kursy, aby móc zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Gdzie możesz umówić badanie wzroku?

Salony optyczne Lynx Optique istnieją w Polsce od ponad 22 lat, zlokalizowane są między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Trójmieście. W naszych salonach optycznych pracują najlepsi specjaliści; eksperci, którzy w każdej chwili gotowi są pomóc klientom i doradzić im w wyborze najodpowiedniejszych okularów korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych.

Lynx Optique współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami soczewek optycznych (szkieł korekcyjnych), soczewek kontaktowych i oprawek okularowych. Świadczy o tym tytuł Luxury Ambassador, który Lynx Optique utrzymuje od 2020 roku. Tytuł ten oznacza, że w ofercie dostępne są okulary marek luksusowych, oraz, że salony optyczne prowadzone są z najwyższą dbałością o każdego klienta.