Badanie wzroku Gdynia

Strona główna / Badanie wzroku / Badanie wzroku Gdynia

Umówienie na badanie

W salonie Lynx Optique Gdynia, zlokalizowanym w centrum handlowym Riviera, zapewniamy możliwość wykonania badania wzroku w celu doboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych. Na wizytę można umówić się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub online przez platformę Medistore.

Gdzie wykonać badanie?

Bardzo istotnym elementem procesu doboru okularów korekcyjnych jest przeprowadzenie dokładnego badania wzroku. W związku z tym w salonach Lynx Optique oferujemy nie tylko szeroki asortyment soczewek kontaktowych i oprawek korekcyjnych, ale również profesjonalne badanie optometryczne. Bez takiej usługi, wykonanej przez kwalifikowany personel oraz nowoczesnego sprzętu, nie sposób zapewnić sobie wyraźne i komfortowe widzenie.

Umów wizytę telefonicznie lub online przez platformę Medistore

Umów telefonicznie
Umów online

Co obejmuje badanie?

Wizyta u optometrysty trwa około 30 minut i składa się z dwóch części: wywiadu medycznego i badania z wykorzystaniem autorefraktometru i foroptera oraz innowacyjnego urządzenia, jakim jest Visioffice. Dobór okularów odbywa się na jednej wizycie, a soczewek kontaktowych na dwóch, ponieważ taka usługa obejmuje również naukę zakładania, zdejmowania oraz pielęgnowania soczewek. Dodatkowo, w salonach Lynx Optique przeprowadzamy badania przesiewowe dzieci (bezpłatnie).