Sklep Shop
BagSklep
Wzgórze Św. Maksymiliana

Optyk Wzgórze Św. Maksymiliana | Centrum Riviera

ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia
riviera@lynx-optique.pl
tel. (58) 779 07 23
kom. 506 874 566

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 10:00-21:00
sob.: 10:00-21:00
niedz. handlowa: 10:00-20:00

Oferta Lynx Optique na terenie Gdyni

Salony optyczne Lynx Optique to sieć butików oferujących okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne oraz soczewki kontaktowe. Jesteśmy dumni z charakteru naszych salonów, który jest połączeniem trendów modowych, nowoczesności oraz francuskiej tradycji. Niezależnie od tego, czy nasi klienci poszukują najnowszych kolekcji od projektantów, czy ponadczasowych, kultowych propozycji , znajdą je w asortymencie Lynx Optique Gdynia.

Dostępne produkty:

 • Okulary korekcyjne
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne
 • Soczewki korekcyjne
 • Akcesoria do okularów: etui, łańcuszki, szampony do okularów
 • Akcesoria do soczewek korekcyjnych: płyny do soczewek, krople do oczu

Salon optyczny Lynx Optique w Gdyni, zlokalizowany w Centrum Handlowym Riviera, oferuje szeroką gamę oprawek optycznych i okularów przeciwsłonecznych takich marek, jak Tom Ford, Prada, Puma, Versace, Dolce&Gabbana, czy Caroline Abram. Nieustannie podążamy za trendami, czerpiąc inspiracje z najpopularniejszych targów optycznych organizowanych w Mediolanie i Paryżu.

To, co nas wyróżnia to wysoka jakoś akcesoriów, profesjonalna obsługa doświadczonego zespołu, a przede wszystkim – indywidualnie podejście do każdego klienta.

Dostępne usługi:

W salonie Lynx Optique Gdynia w Cenrum Handlowym Riviera, każdy Klient może skorzystać z usług zarówno optometrysty jak i doświadczonego doradcy klienta. Salon optyczny oferuje:

 • Badanie wzroku pod okulary korekcyjne
 • Badanie wzroku pod soczewki kontaktowe
 • Dobór soczewek z nauką zakładania
 • Dobór okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych
 • Badanie przesiewowe dzieci
 • Badanie komputerowe wzroku

Wizyta u optometrysty Badanie wzroku

Dostępne marki okularów

FAQ

Jak zapisać się na badanie wzroku w Gdyni?

Na badanie wzroku można zapisać się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub online za pośrednictwem portalu Booksy.

Kiedy powinienem zgłosić się na badanie wzroku w Lynx Optique w Gdyni?

Każde dolegliwości wzrokowe należy skonsultować ze specjalistą ochrony wzroku, czyli optometrystą i/lub okulistą.  W szczególności na badanie wzroku należy zgłosić się, gdy występuje: pogorszenie ostrości widzenia obu oczu lub jednego z nich, bóle głowy, bóle oczu po dłuższej pracy z bliska, dyskomfort podczas jazdy samochodem, uczucie piasku pod powiekami, łzawienie, dwojenie obrazu, mrużenie oczu. Nawet jeżeli nie występują żadne symptomy warto profilaktycznie udać się do specjalisty, który poradzi jak dbać o higienę wzroku.

Jak przygotować się na badanie wzroku pod okulary w Lynx Optique w Gdyni?

Na badanie wzroku należy zabrać swoje  dotychczasowe okulary korekcyjne lub ostatnią receptę. Osoby noszące soczewki kontaktowe przed wykonaniem badania wzroku będą proszone o zdjęcie soczewek, więc należy mieć ze sobą pojemnik na soczewki kontaktowe. Wykonywanie mocnego makijażu oka przed badaniem wzroku nie jest wskazane, gdyż utrudnia ocenę stanu filmu łzowego, skóry powiek, brzegów powiek czy rzęs.