fbpx
Sklep Shop
BagSklep

Trzymiesięczna gwarancja satysfakcji

Oprawka już Państwu nie odpowiada? Macie Państwo problem z przyzwyczajeniem się do nowych soczewek?
Lynx Optique dokona wymiany wciągu 3 miesięcy od daty zakupu.

Trzyletnia gwarancja na uszkodzenia

Okulary uległy uszkodzeniu? Naprawimy je lub wymienimy w ciągu 3 lat od daty zakupu, w każdym salonie w Polsce.
W pierwszym roku wymiana soczewek i naprawa oprawki w miarę dostępnych części u Producenta bezpłatnie. W drugim i trzecim roku za wymianę soczewek lub zepsutych elementów oprawki w miarę dostępnych części u Producenta zapłacą Państwo 40% wartości wymienianego artykułu.

Trzymiesięczna gwarancja adaptacji na szkła progresywne

Mają Państwo problem z przyzwyczajeniem się do zakupionych szkieł progresywnych?
Jednorazowo, w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu, salon Lynx Optique dokona dla Państwa bezpłatnej wymiany zakupionych szkieł progresywnych na inne tego samego producenta.

Bezpłatna kontrola techniczna

Z okularów korzysta się na co dzień, dlatego zdarza się, że potrzebują regulacji i odpowiedniej pielęgnacji. W Lynx Optique dokonujemy bezpłatnie kontroli technicznej Państwa okularów, nawet jeśli były zakupione w innym salonie.
Wymienimy noski, dokręcimy śrubki, zdezyfekujemy każde okulary!

Gwarancja ceny

Po zakupie okazało się, że Twoje oprawki optyczne są dostępne u innego optyka w niższej cenie? Nie martw się – Lynx Optique zwróci Ci różnicę!

Okulary na kredyt 0%

Wiemy, że dobre widzenie to inwestycja, rozumiemy też chęć posiadania wymarzonej oprawki. W Lynx Optique umożliwiamy więc zakup okularów w wygodnym systemie ratalnym: 4, 10 a nawet 20 rat bez dodatkowych kosztów. Zakupy okularów jeszcze nigdy nie były tak wygodne!

Wyjątkowe gwarancje dla dzieci

Sześciomiesięczna gwarancja na zmianę wady wzroku u dziecka

Państwa dziecko rośnie i jego wada wzroku może się zmienić. Dopasowujemy się do potrzeb dziecka, w przypadku zmiany wady wzroku wymienimy bezpłatnie soczewki korekcyjne na podstawie nowej recepty wystawionej przez tego samego lekarza, w okresie 6 miesięcy od pierwotnego zakupu.

Dwuletnia gwarancja na uszkodzenia specjalnie dla dzieci

Państwa dzieci nie mogą usiedzieć na miejscu, bawią się, ich okulary są bardziej narażone na złamania. Przygotowaliśmy gwarancję na okulary dziecięce, która przewiduje bezpłatną naprawę lub wymianę okularów w ciągu 2 lat od ich zakupu, na terenie całej Polski.