Gwarancje – to co nas wyróżnia

Strona główna / Gwarancje – to co nas wyróżnia

Gwarancja satysfakcji

W salonach Lynx Optique satysfakcja klienta jest najważniejsza, dlatego naszym klientom oferujemy 30-dniową gwarancję satysfakcji, czyli prawo do zmiany zdania. Gwarancja satysfakcji daje naszym klientom możliwość jednorazowej bezpłatnej wymiany oprawy lub soczewek lub jednego i drugiego

sprawdź

Gwarancja na uszkodzenia mechaniczne

Okulary uległy uszkodzeniu? Naprawimy lub wymienimy Twoje oprawki lub/i soczewki w ciągu 3 lat od daty zakupu. W salonach Lynx Optique, gwarancja przysługuje każdemu bezpłatnie i obowiązuje aż 36 miesięcy – należy tylko dołączyć do bezpłatnego programu lojalnościowego MediClub.

sprawdź

Gwarancja adaptacji

Przyzwyczajenie się do szkieł progresywnych może być dla niektórych wyzwaniem.
Dlatego w Lynx Optique oferujemy Gwarancję Adaptacji, a ramach której w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu wymienimy bezpłatnie zakupione szkła progresywne na inne tego samego producenta!

sprawdź

Bezpłatna kontrola techniczna

Z okularów korzysta się na co dzień, dlatego potrzebują regulacji i odpowiedniej pielęgnacji. W Lynx Optique dokonujemy Bezpłatnie Kontroli Technicznej okularów, nawet jeśli były zakupione w innym salonie.
Wymienimy noski, dokręcimy śrubki, zdezyfekujemy każde okulary!

sprawdź

Gwarancja Najniższej Ceny na Ray-Ban®

Okazało się, że Twoje okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® są dostępne u innego optyka w niższej cenie? Skorzystaj z naszej Gwarancji Najniższej Ceny! W Lynx Optique zwrócimy Ci różnicę w cenie, jeśli w innym sklepie znajdziesz takie same okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® – taniej.

sprawdź

Kredyt 0% na okulary

Wiemy, że dobre widzenie to inwestycja, rozumiemy też chęć posiadania wymarzonej oprawki. W Lynx Optique umożliwiamy więc zakup okularów w wygodnym systemie ratalnym: 4, 10 a nawet 20 rat bez dodatkowych kosztów w Kredycie 0%. Zakupy okularów jeszcze nigdy nie były tak wygodne!

sprawdź

Wyjątkowe gwarancje dla dzieci

Gwarancja na zmianę wady wzroku u dziecka

Dzieci rosną a ich wada wzroku może się szybko zmieniać. Dzięki naszej Gwarancji na Zmianę Wady Wzroku u Dziecka, w takim przypadku wymienimy bezpłatnie soczewki korekcyjne na podstawie nowej recepty w przeciągu aż 12 miesięcy od pierwotnego zakupu.

sprawdź

Gwarancja na uszkodzenia mechaniczne dla dzieci

Dzieci często nie mogą usiedzieć na miejscu, bawią się, a przez to ich okulary są bardziej narażone na złamania. Nasza Gwarancja na Uszkodzenia dla Dzieci pozwala na bezpłatną naprawę lub wymianę okularów w ciągu 2 lat od ich zakupu, na terenie całej Polski, niezależnie od miejsca zakupu.

sprawdź