fbpx
Sklep Shop
BagSklep

Gwarancja adaptacji i trzymiesięczne prawo do zmiany zdania

Oprawka już Państwu nie odpowiada? Macie Państwo problem z przyzwyczajeniem się do nowych soczewek? Lynx Optique dokona wymiany wciągu 3 miesięcy od daty zakupu.

Jednorazowa możliwość wymiany tylko w salonie, w którym dokonano zakupu. Wymiana oprawki i/lub soczewek na produkty w tej samej kategorii cenowej. Ewentualną różnicę w cenie pokrywa klient salon nie zwraca różnicy w cenie. W przypadku soczewek progresywnych istnieje możliwość wymiany na dwie pary okularów (oprawa + soczewki do dali i do bliży).

Trzyletnia gwarancja na uszkodzenia

Okulary uległy uszkodzeniu? Naprawimy je lub wymienimy w ciągu 3 lat od daty zakupu, w każdym salonie w Polsce. W pierwszym roku wymiana soczewek i naprawa oprawki w miarę dostępnych części u Producenta bezpłatnie. W drugim i trzecim roku za wymianę soczewek lub zepsutych elementów oprawki w miarę dostępnych części u Producenta zapłacą Państwo 40% wartości wymienianego artykułu.

Oferta ważna na terenie całej Polski w okresie 3 lat od pierwotnego zakupu. Naprawa lub wymiana oprawek jeden raz dla każdego elementu: oprawka (front, zausznik prawy i/lub lewy, nosek) + 2 soczewki korekcyjne, prócz porysowania soczewek. Za okazaniem dowodu pierwotnego zakupu oraz uszkodzonego elementu. Korekcja identyczna jak na dowodzie pierwotnego zakupu. Oferta nie obowiązuje w Lynx Optique outlet.

Bezpłatna kontrola techniczna

Z okularów korzysta się na co dzień, dlatego zdarza się, że potrzebują regulacji i odpowiedniej pielęgnacji. W Lynx Optique dokonujemy bezpłatnie kontroli technicznej Państwa okularów, nawet jeśli były zakupione w innym salonie.

Kontrola zauszników, wymiana nosków, dokręcenie śrubek, sprawdzenie osadzenia soczewek, czyszczenie ultradźwiękami i dopasowanie okularów do kształtu twarzy.

Gwarancja ceny

Po zakupie okazało się, że Twoje oprawki optyczne są dostępne u innego optyka w niższej cenie? Nie martw się – Lynx Optique zwróci Ci różnicę!

Gwarancja ceny obowiązuje do 15 dni od zakupu i dotyczy salonów optycznych znajdujących się w promieniu 30 km od salonu, w którym został dokonany zakup. Zwrotu różnicy w cenie salon Lynx Optique dokona na podstawie kosztorysu przygotowanego przez inny salon optyczny.

Sześciomiesięczna gwarancja na zmianę wady wzroku u dziecka

Państwa dziecko rośnie i jego wada wzroku może się zmienić. Dopasowujemy się do potrzeb dziecka, w przypadku zmiany wady wzroku wymienimy bezpłatnie soczewki korekcyjne na podstawie nowej recepty wystawionej przez tego samego lekarza, w okresie 6 miesięcy od pierwotnego zakupu.

Bezpłatna wymiana jednej lub dwóch soczewek korekcyjnych wykonanych z tego samego materiału i rodzaju co poprzednie, jeden raz w okresie 6 miesięcy od daty pierwotnego zakupu. Różnicę w cenie pokrywa klient – salon nie zwraca różnicy w cenie. Gwarancja obowiązuje w salonie zakupu, po okazaniu dowodu pierwotnego zakupu i nowej recepty wystawionej przez tego samego lekarza. Gwarancja obejmuje dzieci do 15 roku życia włącznie (liczy się data zakupu okularów).

Dwuletnia gwarancja na uszkodzenia specjalnie dla dzieci

Państwa dzieci nie mogą usiedzieć na miejscu, bawią się, ich okulary są bardziej narażone na złamania. Przygotowaliśmy gwarancję na okulary dziecięce, która przewiduje bezpłatną naprawę lub wymianę okularów w ciągu 2 lat od ich zakupu, na terenie całej Polski.

Bezpłatna naprawa oprawek (w ramach dostępnych części u Producenta) lub wymiana soczewek na inne z tej samej kategorii cenowej, jeden raz dla każdego elementu: oprawka (front, zausznik prawy i/lub lewy, nosek) + 2 soczewki korekcyjne, z wyłączeniem porysowania soczewek. Za okazaniem dowodu pierwotnego zakupu oraz uszkodzonego elementu. Korekcja identyczna jak na dowodzie pierwotnego zakupu. Gwarancja obejmuje dzieci do 15 roku życia włącznie (liczy się data zakupu). Oferta nie obowiązuje w Lynx Optique outlet.

Trzymiesięczna gwarancja adaptacji na szkła progresywne

Mają Państwo problem z przyzwyczajeniem się do zakupionych szkieł progresywnych? Jednorazowo, w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu, salon Lynx Optique dokona dla Państwa bezpłatnej wymiany zakupionych szkieł progresywnych Varilux lub I Care na inne tego samego producenta.

Klient może skorzystać z gwarancji adaptacji na szkła progresywne w salonie, w którym dokonał zakupu. Soczewki korekcyjne mogą zostać wymienione na inne, z tej samej kategorii cenowej, tego samego producenta.

Okulary na kredyt 0%

Jako eksperci w dziedzinie optyki wiemy, że dobre widzenie to inwestycja. Rozumiemy też chęć posiadania wymarzonej oprawki. W Lynx Optique umożliwiamy Państwu zakup okularów w wygodnym systemie ratalnym w 4, 10 a nawet w 20 ratach bez dodatkowych kosztów. Zakupy okularów jeszcze nigdy nie były tak wygodne!

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla bezkosztowego kredytu ratalnego dostępnego w salonach Lynx Optique wyliczona na dzień 01.12.2020 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0%. Okres kredytowania 4, 10, 20. Maksymalna kwota kredytu 40 000 zł. Minimalna kwota kredytu 100 zł. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (NIP: 526-10-08-546) („Bank”). Szczegółowe warunki dotyczące kredytu oraz jego dostępności znajdują się w salonach Lynx Optique, która współpracuje z Bankiem i jest umocowana do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c.