Sklep Shop
BagSklep

Trzymiesięczna gwarancja satysfakcji

Oprawka jednak Ci nie odpowiada? A może pojawił się problem z przyzwyczajeniem się do nowych soczewek? Skorzystaj z wyjątkowej Gwarancji Satysfakcji!
Na jej podstawie Lynx Optique umożliwia jednorazową wymianę oprawek lub/i soczewek wciągu aż 3 miesięcy od daty zakupu.

Trzyletnia gwarancja na uszkodzenia

Okulary uległy uszkodzeniu? Skorzystaj z naszej bezpłatnej Gwarancji na Uszkodzenia! Naprawimy lub wymienimy Twoje oprawki lub/i soczewki w ciągu 3 lat od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie uszkodzenia, nawet mechaniczne i obowiązuje w każdym salonie Lynx Optique w Polsce.

Trzymiesięczna gwarancja adaptacji na szkła progresywne

Przyzwyczajenie się do szkieł progresywnych może być dla niektórych wyzwaniem.
Dlatego w Lynx Optique oferujemy Gwarancję Adaptacji, a ramach której w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu wymienimy bezpłatnie zakupione szkła progresywne na inne tego samego producenta!

Bezpłatna kontrola techniczna

Z okularów korzysta się na co dzień, dlatego potrzebują regulacji i odpowiedniej pielęgnacji. W Lynx Optique dokonujemy Bezpłatnie Kontroli Technicznej okularów, nawet jeśli były zakupione w innym salonie.
Wymienimy noski, dokręcimy śrubki, zdezyfekujemy każde okulary!

Gwarancja Najniższej Ceny na okulary Ray-Ban®

Okazało się, że Twoje okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® są dostępne u innego optyka w niższej cenie? Skorzystaj z naszej Gwarancji Najniższej Ceny! W Lynx Optique zwrócimy Ci różnicę w cenie, jeśli w innym sklepie znajdziesz takie same okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® - taniej.

Kredyt 0% na okulary

Wiemy, że dobre widzenie to inwestycja, rozumiemy też chęć posiadania wymarzonej oprawki. W Lynx Optique umożliwiamy więc zakup okularów w wygodnym systemie ratalnym: 4, 10 a nawet 20 rat bez dodatkowych kosztów w Kredycie 0%. Zakupy okularów jeszcze nigdy nie były tak wygodne!

Wyjątkowe gwarancje dla dzieci

Sześciomiesięczna gwarancja na zmianę wady wzroku u dziecka

Dzieci rosną a ich wada wzroku może się szybko zmieniać. Dzięki naszej Gwarancji na Zmianę Wady Wzroku u Dziecka, w takim przypadku wymienimy bezpłatnie soczewki korekcyjne na podstawie nowej recepty wystawionej przez tego samego lekarza, w przeciągu aż 6 miesięcy od pierwotnego zakupu.

Dwuletnia gwarancja na uszkodzenia specjalnie dla dzieci

Dzieci często nie mogą usiedzieć na miejscu, bawią się, a przez to ich okulary są bardziej narażone na złamania. Nasza Gwarancja na Uszkodzenia dla Dzieci pozwala na bezpłatną naprawę lub wymianę okularów w ciągu 2 lat od ich zakupu, na terenie całej Polski, niezależnie od miejsca zakupu.