O Nas

Strona główna / O Nas

Salony optyczne Lynx Optique istnieją w Polsce od ponad 20 lat. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i z ogromnymi tradycjami. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek optycznych oraz liderami wśród światowych marek okularów.

W salonach Lynx Optique znajdziecie Państwo takie marki jak: Tom Ford, Chanel, Bvlgari, Miu Miu, Lindberg, Alain Mikli, Porsche Design, Persol, Prada, Versace, Dolce&Gabbana, Polo Ralph Lauren, Emporio Armani, Ray Ban, Oakley, Vogue i inne.

Nieustannie dążymy do rozwoju, szukając technologicznie nowych, lepszych rozwiązań by być zawsze krok przed konkurencją. Nasze salony wyposażone są w najnowszą aparaturę do dokonywaniu pomiarów optometrycznych w celu całkowitej personalizacji soczewek optycznych.

Naszą filozofią jest głęboka pasja do produktu, indywidualne podejście do każdego klienta i profesjonalna obsługa. Nasi doradcy są w stanie dobrać najlepszy produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Każdy z nas ma inne nawyki i potrzebuje innego rozwiązania, adekwatnego do wykonywanych obowiązków, wykonywanego zawodu czy uprawianego hobby i spędzania wolnego czasu. Nasi doświadczeni doradcy poradzą jakie rozwiązanie jest najlepsze właśnie dla Ciebie.

Pamiętamy też o zapewnieniu dobrej obsługi posprzedażowej. Proponujemy bezpłatną kontrolę techniczną okularów, nawet jeśli były zakupione w innym salonie. Naszym klientom zapewniamy 3-letnia gwarancję na uszkodzenia czy też 3-miesięczną gwarancję adaptacji i prawo do zmiany zdania.

Wiemy jak ważne jest wczesne wykrycie wady wzroku u najmłodszych. Dlatego też wszystkie dzieci w wieku 4-15 lat zapraszamy na bezpłatne wstępne, przesiewowe badanie wzroku. Specjalnie dla dzieci udzielamy 2-letniej gwarancji na uszkodzenia oraz 6-miesięczną gwarancję na zmianę wady wzroku

Wychodzimy również naprzeciw potrzebom naszych klientów – każdy nasz klient ma możliwość zakupu okularów na kredyt 0% w 4, 10 lub 20 ratach.

W naszych salonach znajdziecie Państwo szeroką gamę soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji. W każdym salonie Lynx Optique znajduje się doskonale wyposażony Gabinet Okulistyczny, w którym możecie Państwo wykonać badanie wzroku. Dysponujemy wysoce specjalistycznym sprzętem pozwalającym na wykonanie badania 3D oka, po którym jesteśmy w stanie zaoferować soczewki okularowe o najwyższym poziomie personalizacji, tj. idealnie dopasowane do każdego oka.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Lynx Optique.

Dlaczego jesteśmy ekspertami?

Podążamy za postępem w optyce

Nasi optometryści i personel