Badanie wzroku Poznań

Strona główna / Badanie wzroku / Badanie wzroku Poznań

Umówienie na badanie

Na badanie wzroku realizowane w salonach optycznych Lynx Optique w Poznaniu można umówić się telefonicznie, bezpośrednio w salonie lub online za pośrednictwem Medistore.

Gdzie wykonać badanie?

Badanie wzroku to bardzo istotna część procesu doboru okularów optycznych i soczewek kontaktowych. Bez profesjonalnej usługi i nowoczesnego sprzętu zapewnienie sobie wyraźnego oraz komfortowego widzenia nie jest możliwe. W związku z tym w salonach stacjonarnych Lynx Optique zapewniamy kompleksową usługę zakupu okularów i soczewek, która daje naszym klientom możliwość realizacji takiego badania.

Umów wizytę telefonicznie lub online przez platformę Medistore

Umów telefonicznie
Umów online
CH Posnania
CH Auchan Komorniki

Co obejmuje badanie?

Lynx Optique Poznań to dwa wyjątkowe butiki, zlokalizowane w centrum handlowym Auchan Komorniki i Posnania, gdzie można skorzystać z usługi kwalifikowanego optometrysty. Specjalista ten, przy pomocy autorefraktometru, foroptera oraz innowacyjnego urządzenia Visioffice, przeprowadzi badanie w celu doboru okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych. Dzięki temu już podczas jednej wizyty (lub dwóch w przypadku doboru soczewek kontaktowych) możemy zakupić niezbędną korekcję wzroku, aby cieszyć się wyraźnym widzeniem. Dodatkowo, w salonach Lynx Optique przeprowadzamy badania przesiewowe dzieci (bezpłatnie).