Etui do okularów

Strona główna / Etui do okularów

Wyświetlanie 112 z 12 wyników

Etui do okularów

Etui do okularów to niezbędne akcesorium dla każdej osoby, która nosi okulary, niezależnie od tego czy są to okulary korekcyjne, czy przeciwsłoneczne. Odpowiedni sposób dbania o oprawy i soczewki zapewnia większy komfort noszenia i widzenia, a także sprawia, że okulary mogą nam służyć przez wiele lat. Każde okulary są akcesorium codziennego użytku. Są one podatne na różne uszkodzenia mechaniczne – upadek, złamanie, zgniecenie, czy porysowanie szkieł okularowych. Dlatego też, aby uniknąć takich uszkodzeń, warto pamiętać o jednej ważnej zasadzie – gdy nie nosimy okularów, powinny być one schowane w etui.

Etui na okulary – oferta Lynx Optique

W ofercie salonów optycznych i sklepu internetowego Lynx Optique znajduje się szeroki wybór etui do okularów, wykonanych z różnych materiałów. Etui te produkowane są przez renomowaną markę Albinex, na terenie Polski i charakteryzują się wysoką klasą wykonania, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Warto wspomnieć, że firma Albinex przy produkcji akcesoriów okularowych prowadzi aktywną politykę proekologicznego zarządzania surowcami, co jest obecnie niezwykle istotne dla klimatu.

W ofercie Lynx Optique dostępne są etui z kolekcji Royal Case, Etiuca oraz Exclusive, w cenie od 14 zł do 100 zł. Etui wykonane są z wysokiej jakości materiałów: mikrofibry, eko-skóry, poliuretanu, a nawet ze skóry naturalnej. W akcesoriach wykorzystano cztery typy zapięcia: magnetyczne, na zatrzask, zawias samozamykający oraz zawias sprężynowy. Szeroka gama kolorów, fasonów i kształtów sprawia, że w asortymencie Lynx Optique każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy poszukuje etui ekonomicznych, stylowych, eleganckich, czy ekskluzywnych.

Etui do okularów – doskonałe na prezent

Etui na okulary to nie tylko ochrona okularów, ale również modny dodatek wykonany z materiałów wysokiej jakości. Takim akcesorium z pewnością będzie etui Albinex z serii Exclusive, wykonane ze skóry naturalnej, dostępne w trzech kolorach: jasny brąz, ciemny brąz oraz czerń. Jest to idealny pomysł na prezent. Eleganckie etui do okularów sprawdzi się jako podarek dla każdego okularnika oraz użytkownika okularów przeciwsłonecznych. Co więcej, akcesoria dostępne w ofercie Lynx Optique, to etui do okularów damskie, męskie, a także etui do okularów dla dzieci. Różnorodność wzorów pozwala dopasować ten produkt do każdego użytkownika. Kupując okulary zawsze warto dodatkowo pomyśleć o etui na okulary do auta, czy etui do okularów przeciwsłonecznych, ponieważ podobnie jak te korekcyjne, takie okulary są narażone na uszkodzenia. Do każdego etui Albinex dołączona jest mikrofaza do czyszczenia okularów, a całość zamknięta jest w eleganckim kartoniku.

Jak dbać o okulary?

Wszystkie okulary, zarówno te korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne, wymagają odpowiedniej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z powodzeniem posłużą nam do tego preparaty ochronne, ściereczki do czyszczenia, ale przede wszystkim – etui na okulary. To właśnie to akcesorium zabezpiecza okulary przez zgnieceniem, złamaniem, czy uszkodzeniem podczas upadku. Dodatkowo przed zarysowaniem chronione są soczewki okularów. Dbanie o okulary ma wiele zalet. Przede wszystkim, pozwala na to, aby okulary były tak samo wygodne przez długi czas noszenia, a także zapewniały wyraźne widzenie przez nieuszkodzone szkła okularowe. Tym samym, z jednej pary okularów możemy korzystać przez wiele lat, bez konieczności naprawiania, czy wymieniania na nowe. Etui do okularów za kilkadziesiąt złotych pomoże nam zaoszczędzić kilkaset złotych, niezbędnych do zakupienia nowych okularów. Wysokiej jakości etui na okulary to must-have każdego użytkownika oprawek.