Gwarancja Najniższej Ceny
na okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban®

Strona główna / Gwarancja Najniższej Ceny
na okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban®

Gwarancja Najniższej Ceny – satysfakcja z zakupów

Gwarancja Najniższej Ceny na okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® dotyczy wszystkich okularów przeciwsłonecznych kultowej marki Ray-Ban® zakupionych w salonach Lynx Optique. Gwarancja ta przysługuje Klientowi we wszystkich naszych salonach i może z niej skorzystać każdy, kto w jednym z naszych stacjonarnych salonów zakupił takie okulary.

Dążymy do tego, aby każdy nasz Klient był zadowolony z zakupu, oferujemy więc wyrównanie kosztów, jeśli w innym sklepie w tej samej galerii handlowej znajdzie okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® w lepszej cenie. Jeżeli tak się zdarzy, salon Lynx Optique zwróci Klientowi różnicę pomiędzy ceną dostępną w naszym salonie, a tą, którą oferuje inny sklep optyczny.

Jak więc skorzystać z Gwarancji Najniższej Ceny? Gwarancja ta jest bezpłatna i przysługuje każdemu, kto kupił w naszym salonie okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban®. Prawo zgłoszenia się po zwrot kosztów z tytułu gwarancji przysługuje w ciągu 1 dnia kalendarzowego od zakupu. Gwarancja obowiązuje, jeśli Klient w tym czasie i w tej samej galerii handlowej znajdzie okulary przeciwsłoneczne takie same jak zakupione, tylko tańsze. Wtedy powinien udać się do salonu Lynx Optique, w którym dokonał zakupu, z paragonem poświadczającym, ile zapłacił, oraz kosztorysem uzyskanym w konkurencyjnym sklepie. Na tej podstawie rozpatrujemy zgłoszenie (czas na to wynosi do 14 dni roboczych) i zwracamy różnicę w cenie.

Gwarancja Najniższej Ceny – jak z niej skorzystać?

Aby móc skorzystać z oferowanej przez nas Gwarancji Najniższej Ceny na okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban®, Klient powinien znaleźć u konkurencji okulary przeciwsłoneczne takie same jak zakupione w Lynx Optique, ale oferowane w lepszej, niższej cenie. Gwarancja obowiązuje nawet jeśli cena u konkurenta została obniżona warunkowo, na przykład z promocji z powodu zakupu kilku produktów.

Ważne jest jednak, aby ceny zakupionych okularów porównywać do cen okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban® dostępnych w sklepach stacjonarnych znajdujących się w tej samej galerii handlowej co salon Lynx Optique, w którym dokonano zakupu,

Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że Gwarancja Najniższej Ceny na okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® działa tylko wtedy, gdy okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® są identyczne z tymi zakupionymi w salonie Lynx Optique, a więc również są w tym samym kolorze i rozmiarze.

W salonie Lynx Optique dbamy o to, aby każdy Klient wyszedł od nas zadowolony, z wymarzonymi okularami w ręku (lub na nosie).

Gwarancja Ceny w punktach

  • Gwarancja obowiązuje przez 1 dzień kalendarzowy od daty zakupu.
  • Jeśli Klient znalazł identyczne okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® u innego optyka stacjonarnego w tej samej galerii, w której dokonał zakupu, ale w lepszej cenie – zwrócimy różnicę.
  • Ceny można porównywać do cen okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban® dostępnych w sklepach znajdujących się w tej samej galerii handlowej co salon Lynx Optique, w którym dokonano zakupu.
  • Gwarancja obowiązuje nawet, jeśli cena okularów przeciwsłonecznych u konkurencji wynika z promocji, bonusów, kart podarunkowych czy z programów lojalnościowych.

Regulamin