Badanie wzroku Rumia

Strona główna / Badanie wzroku / Badanie wzroku Rumia

Umówienie na badanie

Salon Lynx Optique Rumia zlokalizowany jest w centrum handlowym Port Rumia Auchan. Na wizytę można umówić się bezpośrednio w salonie, telefonicznie lub online za pośrednictwem Medistore. Wizyta w butiku Lynx Optique to gwarancja wysokiej jakości obsługi, najlepszych okularów i opraw światowych marek i profesjonalnego badania wzroku.

Gdzie wykonać badanie?

Lynx Optique Rumia to salon optyczny oferujący możliwość przeprowadzenia profesjonalnego badania optometrycznego. Badanie wzroku realizujemy zarówno pod kątem doboru okularów korekcyjnych, jak i soczewek kontaktowych. Przy zakupie pełnej pary okularów (oprawki i 2 soczewki), koszt takiego badania to zaledwie 1zł.

Umów wizytę telefonicznie lub online przez platformę Medistore

Umów telefonicznie
Umów online
Port Rumia Auchan

Co obejmuje badanie?

Badania wzroku przeprowadzane są przez wykwalifikowanych optometrystów w przystosowanym do tego gabinecie w salonie. Badanie wzroku odbywa się przy użyciu autorefraktometru, który pozwala na komputerowy pomiar wzroku, foroptera, pozwalającego na dokładne określeni korekcji oraz z wykorzystaniem profesjonalnej aparatury Visioffice pozwalającej na pomiar oka w technologii 3D. Korzystanie z innowacyjnych rozwiązań pozwala nam na zapewnienie precyzyjnego, szybkiego i bezpiecznego badania w celu zdiagnozowania wady wzroku.