Caroline Abram

W 2008 r. Caroline Abram stworzyła markę dostrzegając zapotrzebowanie na pociągające i eleganckie damskie oprawy podkreślające w prosty sposób kobiecość. Kolekcja jest bardzo kobieca, o żywych kolorach, kocich kształtach, w szlachetnym stylu.
Światowy sukces jej pierwszej kolekcji zachęcił ją do wypuszczenia męskiej linii opraw z zaskakującymi połączeniami kolorystycznymi, oprawek unisex, okularów przeciwsłonecznych oraz okularów dla dzieci.
Caroline Abram zaczynała jako optyk w rodzinnym biznesie w Paryżu. Szybko odkryła pasję do projektowania. Połączyła to co znała najlepiej – świat okularów i artystyczną duszę. Zaczęła od tworzenia biżuterii, akcesoriów do okularów i pierwszych binokli. Narodziło się Filao Paris. Na ekletyzm jej kreatywności miało wpływ dzieciństwo spędzone w Senegalu, w jej projektach widać feerię afrykańskich barw, fascynację stylem retro oraz związek z indyjskim, bretońskim i polskim pochodzeniem.
Co wyróżnia kolekcję opraw Caroline Abram? Kształty, kolory i asymetria, która wynika z zabawy kolorem lub kształtem tworzonym poprzez subtelne frezowanie.

Bestsellery

ESTELLE-736
Nowość!
EDITH_743
Nowość!
EDNA-732
Nowość!
DEAR_664
Nowość!
BEAUTY_685
BESS_680
BESS_685
CAMILLE-668
CARMEN-664
CHLOE-664
CORALIE-664
VALENTINE PG
VEGAS PG
VEGAS-545-B
VEGAS-548-B
VENUS PG
VENUS-545-B
WHITNEY-604