Gwarancja na uszkodzenia mechaniczne dla dzieci

Gwarancja na uszkodzenia mechaniczne dla dzieci

Strona główna / Ekspert radzi

Uszkodzenia okularów mogą się zdarzyć każdemu z nas. Nosimy je codziennie ze sobą, chowamy w torebkach, plecakach, składamy i rozkładamy. W przypadku dzieci, które podczas zabawy zwracają na okulary znacznie mniejszą uwagę, jeszcze łatwiej o uszkodzenia. Często grają w gry, uprawiają sport czy ćwiczą na lekcji wychowania fizycznego z okularami na nosie. Dlatego też, zarówno szkła, jak i oprawki u dzieci, są szczególnie podatne na uszkodzenia mechaniczne. Często naprawa czy wymiana okularów na nowe wiąże się dla rodziców z niemałym kosztem, szczególnie, gdy mają oni więcej niż jedną pociechę, która wymaga korekcji wady wzroku.

Salon Lynx Optique zapewnia 2-letnią gwarancję na uszkodzenia mechaniczne okularów dla dzieci. Rodzice, którzy kupują pociechom okulary w naszym salonie, mogą odetchnąć z ulgą. Oferowana przez nas gwarancja umożliwia bezpłatną wymianę soczewek i naprawę oprawek w okresie 24 miesięcy od zakupu.

Gwarancja na uszkodzenia mechaniczne okularów dla dzieci – jak działa?

Warto na wstępnie zaznaczyć, że ta gwarancja jest całkowicie bezpłatna. Aby z niej skorzystać, wystarczy udać się do salonu z dowodem zakupu i pokazać element, który wymaga naprawy lub wymiany. W ciągu kilku dni rozpatrzymy takie zgłoszenie i spełnimy oczekiwania danego klienta. Z gwarancji można skorzystać w salonach Lynx w całej Polsce. Co więcej, obejmuje ona wszystkie okulary kupione dla dzieci do 16 roku życia, w dniu, kiedy dziecko skończy 16 lat, gwarancja wygasa.

Podobnie, jak w przypadku gwarancji dla dorosłych, gwarancja na uszkodzenia mechaniczne okularów dla dzieci nie jest jednorazowa. Jeśli zgłosimy do gwarancji nosek, to możemy wrócić do salonu ponownie w przypadku uszkodzenia zausznika czy frontu. Zgłoszenie gwarancji nie oznacza jej całkowitego wygaśnięcia. Jednorazowa gwarancja dotyczy jedynie wymiany całych okularów, ponieważ wtedy każdy element zostaje wymieniony. To właśnie czyni tę ofertę tak wyjątkową.

Wyjątkowa gwarancja – poczucie bezpieczeństwa

Dbanie o wzrok dzieci już od najmłodszych lat jest niezwykle istotne. Jeśli zaburzenia widzenia zostaną wykryte na wczesnym etapie i wprowadzimy odpowiednią korekcję lub/i terapię, może to trwale poprawić utraconą ostrości wzroku. Im dziecko jest starsze, a dokładnie: gdy skończy 9 rok życia, szanse na to znacznie maleją.

Gwarancja proponowana przez salon Lynx Optique obejmuje wszelkie uszkodzenia mechaniczne, jakie mogą być zrobione podczas użytkowania okularów. Z jej zasięgu wyłączone są jedynie zarysowania. Co istotne, za możliwość korzystania z takiej gwarancji nie trzeba dodatkowo płacić. To wyjątkowa oferta wśród salonów optycznych działających na terenie Polski. Większość z nich umożliwia klientom dokupienie specjalnego ubezpieczenia, które gwarantuje naprawę lub wymianę oprawek. W salonach Lynx taka gwarancja jest w cenie okularów, a klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów. Co więcej, nie obejmuje ona wyłącznie oprawek z kolekcji dziecięcych. Bardzo często nastolatkowie noszą już okulary z kolekcji przeznaczonej dla dorosłych. Takie oprawki również obejmowane są tą gwarancją, jeśli nastolatek w dniu zakupu ma mniej niż 16 lat. Aby skorzystać z gwarancji na uszkodzenia mechaniczne okularów dla dzieci, trzeba dołączyć do bezpłatnego programu lojalnościowego MediClub.

 

Gdy w związku z wymianą, na przykład soczewek, rodzice lub dziecko będą chcieli doposażyć je w dodatkowe powłoki, jest to możliwe, ale ich koszt ponosi klient. Salon Lynx Optique oferuje możliwość wymiany soczewek o takiej samej korekcji i parametrach, jak te, które zostały pierwotnie zakupione. Dwuletnia gwarancja na uszkodzenia mechaniczne okularów dla dzieci to przede wszystkim spokój dla rodziców, którzy przez 24 miesiące od dnia zakupu nie muszą się martwić koniecznością kosztownych napraw okularów lub zakupu zupełnie nowych.

Gwarancja na uszkodzenia mechaniczne dla dzieci – w punktach

  • Bezpłatna gwarancja przysługuje każdemu po zakupie okularów dla dziecka poniżej 16 roku życia.
  • Gwarancja przewiduje bezpłatną wymianę lub naprawę okularów w ciągu 2 lat od zakupu.
  • Gwarancja obowiązuje w tym salonie, gdzie zakupiono okulary.
  • Wymiana jest możliwa w ramach produktów w tej samej kategorii cenowej.
  • Gwarancja umożliwia wymianę każdego elementu okularów 1 raz.
  • Z gwarancji można skorzystać za okazaniem dowodu zakupu.
  • W dniu, kiedy dziecko skończy 16 lat, gwarancja wygasa.
  • Dodatkowym warunkiem skorzystania z gwarancji jest udział w bezpłatnym programie lojalnościowym MediClub.