Kredyt 0%

Kredyt 0%

Strona główna / Ekspert radzi

Zakup nowych oprawek i szkieł okularowych potrafi być dużym wydatkiem dla każdego okularnika. Nawet jeśli nie chcemy często zmieniać oprawek, to wymiana soczewek co kilka lat, albo i częściej, jest w większości przypadków nieunikniona. Powodów może być wiele: zmiana wady wzroku, porysowanie szkieł, czy utrata ich ważnych właściwości. Dlatego też wielu okularników regularnie staje przed koniecznością poniesienia kosztów kupna nowej pary okularów.

Problem zakupu okularów staje się tym większy, gdy w jednej rodzinie musi je nosić kilka osób: rodzice oraz dzieci. Wtedy też konieczne jest kupowanie średnio jednej pary okularów rocznie, co może być bardzo obciążające finansowo. Dzieci rosną, a ich wada wzroku może zmieniać się w dynamicznym tempie, dlatego rodzice stają przez wyzwaniem częstej wymiany okularów u swoich pociech.

Dodatkowo potrzeba ochrony wzroku zarówno dzieci jak i dorosłych przed słońcem wymaga posiadania również okularów przeciwsłonecznych. Okulary te również nie powinny być byle jakiej jakości, ponieważ mogą nie spełniać swojej funkcji ochronnej przed promieniowaniem UV.

Oprócz tego czasami spotykają nas sytuacje poza naszą kontrolą i pomimo tego, że nie planowaliśmy zakupu okularów, staje się to konieczne, ponieważ obecne ulegną zniszczeniu. Któremu z okularników nie zdarzyło się choć raz złamać okularów albo zwyczajnie ich zgubić?

Okularnicy często więc poszukują odpowiedzialnego i rozsądnego rozwiązania, które pomoże im w sprostaniu wydatkom związanym z zakupem nowych okularów. Salony optyczne Lynx Optique wychodzą tym potrzebom naprzeciw i oferują klientom zakup okularów na kredyt 0%.

Kredyt 0% na zakup okularów – jak to działa?

Wiele osób kojarzy zasady udzielania kredytów 0%, ale warto wyjaśnić, jak to wygląda w przypadku salonu optycznego. W Lynx Optique umożliwiamy kupującemu rozłożenie płatności za okulary na 4, 10 lub 20 rat, płatnych co miesiąc. Specjalnie dla klientów naszych salonów kredyt ten nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów, a RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 0%. Oznacza to, że za okulary zapłacimy dokładnie tyle samo, ile by nas kosztowały przy płatności jednorazowej. Salony optyczne Lynx Optique nie narzucają więc odsetek za podzielenie kosztów na raty, czy za samo udzielenie kredytu.

Niektórym z nas na sam widok słowa kredyt włos się jeży na głowie, a skóra cierpnie. Jednak w przypadku kredytu 0% na zakup okularów nasze odczucia powinny być zupełnie inne. Dzięki takiej gwarancji mamy możliwość pozyskania nowych oprawek i szkieł bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez konieczności wydawania ostatnich pieniędzy, czy oszczędności. Taka opcja sprawia, że każdy może pozwolić sobie na zakup wymarzonych okularów.

Salon optyczny Lynx – kredyt 0%

W przypadku salonu optycznego Lynx Optique minimalna kwota takiego kredytu 0% to 100 zł, a maksymalna 40 000 zł. Dzięki temu  możemy pozwolić sobie na zakup okularów dla całej rodziny już przy jednej wizycie w salonie, a całość kwoty rozłożyć nawet na 20 wygodnych rat. Brzmi dobrze, prawda? Co więcej, salon Lynx współpracuje tylko ze sprawdzonymi firmami, a w przypadku udzielania kredytów jest to zaufany partner bankowy – BNP Paribas.

Kupując okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne na kredyt 0%, nasi klienci mają możliwość skorzystania z bardzo korzystnej i elastycznej oferty, jedynej takiej na rynku. To od klienta zależy na ile rat zostanie podzielona płatność. Tym samym samodzielne określa on na jaki comiesięczny wydatek może sobie pozwolić. Cena okularów nie wzrasta, a skorzystanie z kredytu 0% nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów. Nowymi okularami można się cieszyć już po kilku dniach od kupna.

Zakup okularów korekcyjnych w kredycie 0% – jak to wygląda?

Dlaczego skorzystanie z tego kredytu jest tak proste? Wniosek wypełnia się w salonie, przy zakupie okularów, a decyzja o udzieleniu kredytu jest dostępna już w 10 – 15 minut. Tym samym, wizyta w salonie składa się z kilku elementów.

 1. Pierwszym z nich jest wybór najlepszych oprawek, oczywiście w towarzystwie jednego z naszych specjalistów, którzy zawsze chętnie udzielają porad i pomagają w wyborze najodpowiedniejszych okularów.
 2. Następnie klient udaje się na badanie wzroku, które w tym przypadku jest całkowicie bezpłatne.
 3. Po badaniu, gdy już jasne jest, jakie soczewki będą potrzebne, konsultant przedstawia różne opcje (np. dodatkowe powłoki ochronne) oraz przedstawia zakres ich cen.
 4. Gdy tylko klient wybierze najlepszy dla siebie wariant, zostanie poinformowany o kompletnej cenie okularów (a więc oprawek i dwóch szkieł korekcyjnych).Wtedy też konsultant przedstawia opcję rozłożenia płatności na wygodne raty, przy braku dodatkowych kosztów.
 5. Klientowi zostaje więc już tylko wypełnienie wniosku kredytowego. Do udzielenia kredytu 0% konieczne jest okazanie dowodu osobistego, przekazanie numeru kontaktowego oraz numeru NIP pracodawcy.
 6. Konsultant wysyła taki wniosek do naszego partnera bankowego, który już w przeciągu 10 – 15 minut przekazuje decyzję kredytową. Co więcej, wszystkie dokumenty klient otrzymuje na adres mailowy, bez konieczności drukowania i pilnowania dokumentów. Szybko, sprawnie, wygodnie i bez zbędnej papierologii.

Kredyt 0% w Lynx Optique w punktach

 • Oprocentowanie kredytu RRSO 0%
 • Kwota kredytu od 100 do 40 000 zł
 • Okres kredytowania do wyboru: 4, 10 lub 20 miesięcy
 • Wniosek kredytowy wypełniany w salonie
 • Decyzja dotycząca przyznania kredytu w 10-15 minut
*RRSO to Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona na dzień 15.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepach Lynx Optique. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, minimalna kwota – 100 zł. Okres kredytowania  4,10 lub 20 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Bellevue Polska Sp. z o.o. współpracuje z Bankiem i jest umocowana do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Szczegóły u sprzedawcy i na www.lynx-optique.pl