Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Dior – sekret elegancji

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Dior – sekret elegancji

Strona główna / Ekspert radzi

Dior – któż nie słyszał choć raz w życiu tego nazwiska, czy też nazwy domu mody. Marka ta jest obecna na rynku do kilkudziesięciu lat i niezmiennie zachwyca połączeniem nowoczesnych motywów z symbolami elegancji oraz luksusu. Odzież, obuwie, dodatki, biżuteria, czy perfumy to zaledwie część produktów, jakie dom mody Dior oferuje swoim klientom. Są wśród nich również kolekcje okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

„Moda pochodzi ze świata marzeń.

A marzenia są wybawieniem przed rzeczywistością”

Te słowa to jeden z najbardziej znanych cytatów Christiana Diora, założyciela marki i domu mody Dior – ikony stylu, a także jednego z najbardziej rozpoznawalnych domów mody na świecie. Christian Dior to francuski projektant mody, który żył w latach 1905 – 1957. Swoją karierę w świecie mody zaczynał obok takich osób, jak Robert Piguet, czy Pierre Balmain. Następnie, po odbyciu służby wojskowej w czasie II Wojny Światowej, Dior dołączył do domu mody Luciena Lelonga, w którym projektowano stroje dla żon niemieckich oficerów.

Życie Christiana Diora nie zawsze było związane z branżą odzieżową, jednak tuż po zakończeniu wojny, już w 1946 roku, projektant założył własny dom mody. Pierwsza kolekcja proponowała szerokie spódnice i krótkie kurtki, tworzące razem „New Look”, jak określali te kompozycje od Diora ich zwolennicy. Proponowane przez niego stroje szybko zyskały popularność, której nie straciły do dziś. Pomimo wczesnej śmierci projektanta, założony przez niego dom mody króluje na czerwonych dywanach, w garderobach gwiazd, a także u kobiet z całego świata. Marka Dior nie utraciła swojej magii po dzień dzisiejszy.

“Sekret elegancji leży w prostocie rzeczy”

Jak mówił sam projektant, prostoty nauczył go Robert Piguet, a owa prostota pomogła mu w łatwy sposób przejść do niezwykłej elegancji. Wszystkie produkty marki, w tym również okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne są niepowtarzalne oraz niezwykłe. Kolekcje przeznaczone dla kobiet emanują kobiecością i delikatnością, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnych kształtów oraz ciekawego, nowoczesnego designu.

Okulary proponowane przez dom mody Dior sprawią, że poczujemy się wyjątkowo. Elegancja bijąca ze wszystkich oprawek gwarantuje dobry styl, a także poczucie pewności siebie. Z łatwością można je dopasować do każdej stylizacji, która dzięki okularom staje się jeszcze bardziej kompletna i przyciągająca wzrok. Oferta oprawek, zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych, jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Wśród okularów dla kobiet znajdziemy te okrągłe, prostokątne, czy kocie, wykonane z różnych materiałów. Możemy postawić na look bardziej klasyczny lub nowoczesny, o ciekawych i oryginalnych wzorach. Wśród oprawek znajdziemy styl vintage.

Jak wybrać najlepsze okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Dior?

Aby wybrać najlepsze oprawki okularowe Dior, należy udać się do profesjonalnego salonu optycznego, który oferuje sprawdzone i oryginalne okulary. W Lynx Optique każdemu z klientów doradzimy, jakie oprawki będą najlepsze, aby w pełni spełniały one oczekiwania. Dodatkowo, w przypadku wyboru okularów korekcyjnych, dajemy możliwość wykonania badania wzroku. Kolekcje Dior są bogate w różnorodne rodzaje oprawek, zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych, dlatego warto je przymierzyć w salonie stacjonarnym.

Osoby poszukujące eleganckich, ale i nowoczesnych oprawek, powinny zapoznać się z propozycjami od domu mody Dior. Z pewnością, każdy kto zdecyduje się na okulary z ich kolekcji będzie nie tylko czuł się wyjątkowo, ale przede wszystkim cieszył się oprawkami wysokiej jakości i klasy.

Teraz okulary przeciwsłoneczne i oprawy optyczne Dior przecenione są o 70% w salonach Lynx Optique oraz w sklepie online.