Prezent dla żony na Święta 2022 – wyjątkowe i oryginalne propozycje

Prezent dla żony na Święta 2022 – wyjątkowe i oryginalne propozycje

Strona główna / Ekspert radzi

W świąteczny czas nie ma nic przyjemniejszego niż sprawianie radości bliskim. Szczególną uwagę warto poświęcić kwestii wyboru prezentu dla żony. Oto kilka wyjątkowych propozycji na nadchodzące święta Bożego Narodzenia 2022.

Upominek w trosce o zdrowie

Uroda to tylko jeden z aspektów dbania o siebie – bardzo istotne jest także zdrowie, które należy pielęgnować w każdym wieku. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na narząd wzroku, który każdego dnia narażony jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Jeśli chcemy zadbać o zdrowie żony, warto podarować jej specjalną kartę prezentową Lynx Optique, w ramach której może udać się na bezpłatne badanie wzroku, przeprowadzane przez dyplomowanego optometrystę. Ponadto istnieje możliwość odbycia konsultacji z profesjonalnym stylistą, który pomoże dobrać odpowiednie oprawki do okularów. To jednak nie wszystko – wymieniony pakiet usług stanowi dodatek do samej karty, której wartość może opiewać na 200 zł, 500 zł lub 1000 zł. 

Środki pieniężne żona przeznaczy na zakup okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych bądź innych przydatnych akcesoriów, które dostępne są w naszych salonach. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i tradycjami, a w naszych salonach dostępne są wyłącznie najwyższej jakości produkty od renomowanych producentów. Kartę podarunkową można nabyć w salonach stacjonarnych bądź online – w tej sytuacji zostanie ona dostarczona pod wskazany przez nas adres. 

Sprawdź:

Akcesoria do domowego SPA

Każda kobieta lubi o siebie dbać, jednak najprzyjemniejsze rytuały można stworzyć wyłącznie w przypadku, gdy dodatkowo przynoszą one ukojenie i relaks. Dobrym pomysłem na prezent dla żony na Święta Bożego Narodzenia 2022 będą akcesoria, które pozwolą urządzić SPA w domowym zaciszu. Pierwszym z nich jest hydromasażer do stóp, z którego można korzystać zarówno na co dzień, jak i przed przystąpieniem do pedicure. Pozwala on zmiękczyć naskórek, natomiast specjalne rolki i wypustki masujące pomogą zregenerować się po ciężkim dniu. W kontekście masowania warto wspomnieć o nowoczesnych rolkach masujących do twarzy, które wspomagają codzienne procedury pielęgnacyjne. Najbardziej zaawansowane technicznie modele emitują ultradźwięki, które nie są szkodliwe dla człowieka, natomiast przyczyniają się do poprawy kondycji skóry. Uzupełnieniem wyposażenia domowego SPA będzie sauna parowa do twarzy, która jednocześnie pomoże poradzić sobie z katarem czy przeziębieniem. Do tego rodzaju prezentów warto dokupić zestaw świeczek lub olejków zapachowych, dzięki którym relaks zamieni się w swoistą aromaterapię.

Eleganckie dodatki do stylizacji

Obdarowywanie żony ubraniami związane jest z pewnym ryzykiem – każda kobieta ma swój własny, indywidualny styl, który w dodatku ulega częstym zmianom czy modyfikacjom. Niemniej jednak warto rozważyć zakup eleganckich dodatków do stylizacji, najlepiej uniwersalnych, które nigdy nie wychodzą z mody. Mowa tutaj przede wszystkim o klasycznej biżuterii, takiej jak kolczyki, bransoletka, naszyjnik czy zegarek. Dobrze, jeśli wykonana będzie ona ze złota lub srebra. W przypadku uczulenia na te metale można wybrać biżuterię wykonaną ze stali chirurgicznej, która nie powinna powodować reakcji alergicznej. Eleganckim dodatkiem do stylizacji jest również torebka w ulubionym kolorze. Jeśli trudno wybrać jedną, konkretną barwę, zdecydujmy się na torebkę czarną bądź kremową – kolory te pasują do każdego innego, stąd zyskały miano uniwersalnych. Święta Bożego Narodzenia przypadają zimową porą, zatem alternatywnym rozwiązaniem będzie zakup skórzanych rękawiczek w komplecie z elegancką czapką oraz większych rozmiarów szalem. 

Coś dla ducha

Każda kobieta ceni sobie wypoczynek w domowym zaciszu, który warto umilić ulubioną książką, relaksacyjną muzyką bądź pięknymi zapachami. Prezentem, który posłuży dłużej, niż książka papierowa, jest czytnik e-booków. Można z niego korzystać zarówno w domu, jak i w drodze do pracy, oddając się lekturze. Tymczasem muzyki relaksacyjnej warto posłuchać przez słuchawki bezprzewodowe. Zdrowym wyborem będą modele nauszne, które w pewien sposób przyczyniają się do ochrony wzroku. Aromaterapię można natomiast wspomóc nowoczesnym kominkiem zapachowym bądź dyfuzorem zapachów. Ważne, aby dołączyć do nich wybrane olejki – na przykład energetyzujące czy relaksacyjne. Często sprzedawane są one w zestawie z kominkami lub dyfuzorami, możemy też dokupić je osobno. 

Chwila relaksu, czyli masaż lub dzień w SPA

Bez względu na to, czy żona spędza większość dnia w pracy, czy też przejęła na siebie domowe obowiązki, należy jej się wypoczynek. Prezent dla żony na Święta 2022 w postaci Vouchera na wybrany masaż relaksacyjny z pewnością spotka się z uznaniem, podobnie jak dzień w SPA, podczas którego będzie mogła ona skorzystać z całej gamy różnorodnych zabiegów. Ważne, aby wybrany ośrodek cieszył się renomą, natomiast osoba wykonująca masaż bądź zabieg innego typu posiadała odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz doświadczenie. Relaks w SPA bądź w studio masażu pozwoli odpocząć zarówno fizycznie, jak i umysłowo. Zregeneruje obolałe mięśnie, a przy tym pomoże nabrać nowej energii.